15-09-2005
 Aktualności 
strona główna

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2005/2006
2005-09-01
W końcu nadszedł ten wyczekiwany z niecierpliwością przez wszystkich, a w szczególności uczniów, moment - koniec wakacji i początek roku szkolnego. W czwartek – 1 września br. w dynowskich szkołach odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2005/2006. Uroczystości zostały poprzedzone mszą świętą odprawioną w kościele parafialnym w Dynowie, po której wszyscy udali się do szkół.

Na tę okazję Podkarpacki Kurator Oświaty wystosował pismo:

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele i Wychowawcy
Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Podkarpackiego
Szanowni Rodzice


Edukacja stanowi klucz do przyszłości: uczy poruszania się we współczesnym świecie, daje gwarancję wykształcenia nowego pokolenia Polaków przygotowanego do odważnego pokonywania coraz to trudniejszych wyzwań, do zdobywania i osiągania szczytnych, zamierzonych celów.
U progu roku szkolnego 2005/2006 życzę Państwu zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wytrwałości w dążeniu do coraz lepszego wykonywania swoich powinności. Bądźcie Państwo dla młodych ludzi mistrzami i autorytetami, przewodnikami w poszukiwaniu i odkrywaniu świata.

Drodzy Uczniowie

W tym szczególnym dla Was dniu życzę sukcesów w pokonywaniu wszelkich trudności towarzyszących zgłębianiu tajników wiedzy. Życzę fascynacji nauką, ale także radości, która jest przywilejem młodości. Myślę, że czas, który został Wam dany, wykorzystacie jak najlepiej, że będzie on stanowił znakomitą podstawę do Waszej przyszłości. Chciałbym także, aby był dla Was źródłem, z którego będziecie czerpać dobre wspomnienia.


PODKARPACKI KURATOR OŚWIATY

Stanisław Rusznica


powrót

Z życia

Aktualności
Przetargi
O Mieście
Urząd Miasta
Rada Miasta
Prawo lokalne
"Dynowinka"
Dla interesanta
Informator
Galeria fotografii
Forum
 
 
Księga gości
Mapa serwisu
  &